Парки можуть бути постійні та польові. Постійні парки обладнуються у місцях постійного розташування частини і на полігонах (у таборах). При цьому озброєння, бойова та інша техніка розміщуються у закритих приміщеннях чи під навісами, а також на площадках з надійною огорожею.

Найбільший український парк – “Олександрія” у Білій Церкві. Його територія 400 гектарів. У 1781 році гетьман Францішек Ксаверій Браницький подарував парк дружині Олександрі Енгельгардт.

Па́рка — длинная тёплая куртка, как правило, с капюшоном. Парку часто путают с анораком — лёгкой ветрозащитной курткой, надеваемой через голову. Основное отличие в том, что парка предназначена для защиты от холода, а анорак — от ветра.

Парк (фр. parc від лат. parricus − «обгорожене місце») — спеціальна обмежена природна або штучна територія, виділена переважно з метою рекреації, відпочинку.

👍 Дозволено:

  • відвідувати туристичні маршрути й екологічні стежки;
  • активно відпочивати у відведених для цього місцях;
  • фотографувати природу, спостерігати за тваринами;
  • ставити намети, облаштовувати туристичний табір, розпалювати вогнище в спеціально призначених місцях;

Україна також має чим похизуватися, у нас налічується 53 національних природних парки, 19 природних та 5 біосферних заповідників. Крім цього, існують регіональні природні парки й заказники різного рівня.





Тренд сучасності – поряд з великими зеленими зонами створювати «кишенькові парки». Якими можуть бути парки – Костянтин Яловий / ЛІГА.Блоги – LIGA