Розчин солі Швидкому виходу гною сприяє і міцний розчин кухонної солі. Для приготування розчину беруть столову ложку із гіркою солі на літр окропу. У сольовий розчин занурюють хворий палець і розпарюють близько півгодини.

Гній знаходиться між епідермісом та дермою. Хірург розкриває верхній шар шкіри та випускає гнійпісля чого накладає пов'язку. Накладання швів не потрібно, так як шкіра гоїться, як після невеликого порізу. Процедура безболісна, тому навіть місцева анестезія застосовується не завжди.

У жодному разі не можна намагатися «видавити» абсцес. Натискаючи на порожнину з гноємВи створюєте в ній підвищену напругу, це сприяє поширенню інфекції. Не можна протикати гнійник голкою. Гострий кінчик голки може пошкодити перебуває під гноєм здорову тканину або кровоносну судину.

Для того щоб швидко та ефективно вилікувати гнійну рану, необхідно знати, як правильно її лікувати, для цього потрібно: промити рану проточною водою; обробити рану Перекисом водню або Хлоргекседіном; зробити компрес або примочку з мазями, що витягають гній – Іхтіолова, Вишневського, Левомеколь.